Anobic Travel Tablet EGP 7″ (angielsko-polski/niemiecko-polski)

 

Anobic Travel Tablet EGP 7″ (angielsko-polski/niemiecko-polski)

 

Anobic Travel Tablet EGP 7″ wyposażony jest w mnóstwo aplikacji do nauki języków obcych a także jest nowoczesnym, wielofunkcyjnym urządzeniem dla podróżujących. Dzięki nim możesz nauczyć się angielskiego, niemieckiego lub francuskiego od podstaw. Dzięki Anobic Travel Tablet EGP 7″ możesz teraz swobodnie mówić, co tylko chcesz, i być zrozumianym. Tablet Anobic łączy w sobie tłumacz mowy, nawigację GPS, telefon, Wi-Fi maps oraz ponad 14 innych językowych i programowych funkcji niezbędnych w podróży.
 
Natychmiastowe tłumaczenie:
 
Dla wielu podróżujących bariera językowa jest największym problemem. Dzięki Anobic Travel Tablet EGP nie musisz się już więcej o to martwić. Wystarczy, że powiesz, czego potrzebujesz, a Anobic Travel Tablet EGP to przetłumaczy! Możesz również wpisać dowolne zdanie za pomocą klawiatury dotykowej, a także otrzymasz tłumaczenie. 

Tłumacz mowy i całych zdań:

Wystarczy wypowiedzieć lub wpisać dowolne zdanie, a urządzenie przetłumaczy je na język docelowy, a dzięki zaawansowanej technologii również wypowie. Anobic Travel Tablet EGP a pewno przyda się w podróży, na spotkaniach biznesowych, lub w pracy za granicą. Dzięki niemu przełamiesz wszelkie bariery językowe. Tłumaczenie głosowe jest możliwe zarówno po podłączeniu Anobic Travel Tablet EGP do internetu (Wi-Fi) , jak i bez internetu. 

Tłumacz mowy.

Po prostu powiedz to co chcesz do mikrofonu, a aplikacja automatycznie przetłumaczy to co powiedziałeś i głośno przeczyta tłumaczenie. Osoba, z którą rozmawiasz, może wtedy odpowiedzieć w swoim języku, a aplikacja przetłumaczy jej wypowiedź na Twój język i głośno wymówi. Tłumaczenie głosowe jest możliwe zarówno po podłączeniu  Anobic Travel Tablet EGP do internetu (Wi-Fi) , jak i bez internetu. 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *